Ocean Młodych

OCEAN MŁODYCH

Ocean Młodych to wspólnota młodzieży, która chce poznać Boga, siebie, cieszyć się każdą chwilą życia i budować relacje oparte na mocnych fundamentach! Formacja naszej wspólnoty skierowana jest do młodych ludzi, głównie studentów i licealistów.

Ocean Młodych spotyka się w 2. i 4. piątek miesiąca o 19:30 na plebanii. Stworzyliśmy też grupę w aplikacji Messenger, by ułatwić komunikację, aby dzielić się tym, co dla nas ważne, wspierać się modlitwą czy ustalać szczegóły kolejnych spotkań.

Młodym towarzyszą Franciszkanki Misjonarki Maryi i Księża Pallotyni. W tym roku będziemy zgłębiać temat kobiecego i męskiego serca.

Jeśli ktoś chciałby do nas dołączyć, serdecznie zapraszamy!

Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt z s. Karoliną FMM, z ks. Michałem SAC oraz z ks. Bartoszem SAC. Szukajcie nas w kościele, w zakrystii lub na Facebooku. W Oceanie Młodych jest miejsce dla każdego!