Sakrament Chrztu

Sakrament chrztu św. udzielany jest w II i IV niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00.
Spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem w każdą II i IV sobotę miesiąca po Mszy świętej wieczornej w salce katechetycznej.
Zapisy w kancelarii.

Sakrament Bierzmowania

Informacje dostępne w zakładce „Bierzmowanie”

Sakrament Eucharystii

Zachęcamy do jak najczęstszej Komunii świętej i Adoracji w naszym Sanktuarium.
Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 16.00 do godz. 18.00. Zapraszamy!

Sakrament Pojednania

W niedziele i w tygodniu podczas każdej Mszy świętej.

Sakrament Namaszczenia Chorych

Osobom ciężko chorym (nie tylko umierającym) udzielamy tego sakramentu w ich domach
bezpośrednio po zgłoszeniu w kancelarii parafialnej.

Sakrament Kapłaństwa

Zachęcamy do gorliwej modlitwy w intencji nowych powołań, by nie zabrakło nam nigdy kapłanów.
Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych w I czwartek miesiąca o godz. 18.00.
Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego Seminarium w Ołtarzewie.

Sakrament Małżeństwa

Jeśli chcesz udzielić kochanej osobie tego sakramentu przygotuj się do tego uczestnicząc w kursie przedmałżeńskim.
Więcej informacji o terminach w innych parafiach na stronie www.archidiecezja.warszawa.pl

Rezerwacja daty ślubu i wszelkie formalności – w kancelarii parafialnej.