Intencje tygodniowe

INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU
(28 listopada – 03 grudnia 2022)

Poniedziałek – 28 LISTOPADA

6:30

 1) O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Janka (w dniu urodzin)
 2) + Andrzej Stępnik (greg.)
 3) Za dusze w czyśćcu cierpiące

15:00

 1) Za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych
 2) O łaskę zdrowia dla Tadeusza i światło Ducha Świętego w leczeniu dla lekarzy

18:00

 1) Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Zdzisława Słomki (z okazji imienin)
 2) + Halina Peplak (1 rocz. śmierci)
 3) + Stanisław Jabłoński (greg.)
 
Wtorek – 29 LISTOPADA

6:30

 1) W intencji Zofii i Marty Ferens
 2) + Andrzej Stępnik (greg.)
 3) + Kazimiera /k/ i zmarli z rodziny

15:00

 1) Za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych
 2) O Miłosierdzie Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry i całej jej rodziny

18:00

 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Księdza Proboszcza (od Akcji Katolicjiej)
 2) + Stanisław Jabłoński (greg.)
 3) + Jadwiga Franiak (18 rocz. śmierci)
 
Środa – 30 LISTOPADA Święto św. Andrzeja Apostoła

6:30

 1) Dziękczynna w 40 rocz. urodzin ks. Grzegorza Kalbarczyka, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę NMP
 2) + Halina, Anna, Bożena, Stanisław, Andrzej Jaroszewscy
 3) + Andrzej Stępnik (30 greg.)

15:00

 Za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych

18:00

 1) + Jan Kowalczyk (32 r. śm.)
 2) + Zofia Kwiatkowska (m-c po śmierci)
 3) + Stanisław Jabłoński (30 greg.)
 
Czwartek – 01 GRUDNIA

6:30

 1) + Ryszard Gruza (30 dzień po śmierci)
 2) + Elżbieta Smela (1 greg.)

15:00

 + Jan Babis (1 greg.)

18:00

 1) O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
 2) + Michał Ostrowski
 3) + Marek Leżyński (18 rocz. śmierci); + Paweł Leżyński (17 rocz. śmierci); zmarli z rodziny
 
Piątek – 02 GRUDNIA

6:30

 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
 2) + Elżbieta Smela (greg.)

15:00

 1) W intencjach Apostolatu Miłosierdzia Bożego
 2) + Tadeusz Starzec (10 r. śm.)
 3) + Jan Babis (greg.)

18:00

 1) + Władysław, Jan, Mirosława, Paweł Błachnio
 2) + Wanda Sobieszczańska (3 rocz. śmierci); + Edward Kochanowski; + Leokadia Romanowska; + Maria Jankowska;
      zmarli z rodziny Jankowskich, Kochanowskich, Romanowskich, Wieraszków
 
Sobota – 03 GRUDNIA Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

6:30

 + Elżbieta Smela (greg.)

10:00

 Wynagradzająca za zniewagi przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

15:00

 1) + Janina Szlendak (20 rocz. śmierci); zmarli z rodziny Groblów i Szlendaków
 2) + Stanisław Grabski (15 rocz. śmierci) i zmarli z rodziny
 3) + Jan Babis (greg.)

18:00

 1) O Miłosierdzie Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Aleksandry i całej jej rodziny
 2) + Jan Brzózka (1 rocz. śmierci)
 3) Za dusze w czyśćcu cierpiące