Intencje tygodniowe

INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU
21 –26 września 2020

Poniedziałek – 21 WRZEŚNIA Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

7:00

 1) + Krzysztof Walerzak (greg.)
 2) + Barbara Maszerowska (greg.)

15:00

 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące
 2) + Eugeniusz Grzegorczyk (greg.)
 3) W intencji Panu Bogu wiadomej

18:00

 1) + Leon Adamczyk
 2) + Marian Sodół (greg.)
 3) + Bożenna Nasiłowska (m-c po śmierci)
 
Wtorek – 22 WRZEŚNIA

7:00

 1) + Krzysztof Walerzak (greg.)
 2) + Barbara Maszerowska (greg.)
 3) + Paweł Brelewski

15:00

 1) + Eugeniusz Grzegorczyk (greg.)
 2) W intencji Panu Bogu wiadomej

18:00

 1) Dziękczynno-błagalna od Krzysztofa Pietrzyka
 2) + Marianna Majczak (2 rocz. śmierci); + Edward Majczak
 3) + Marian Soduł (greg.)
 
Środa – 23 WRZEŚNIA Wspomnienie św. Pio z Pietralciny, kapłana

7:00

 1) + Krzysztof Walerzak (greg.)
 2) + Barbara Maszerowska (greg.)
 3) O powrót do zdrowia dla Wiesława Koniecznego

15:00

 1) W intencji Panu Bogu wiadomej
 2) + Eugeniusz Grzegorczyk (greg.)
 3) + Leokadia Zdunek; + Jan Borowik; zmarli z rodziny Zdunków, Prażmów i Borowików

18:00

 1) Dziękczynno-błagalna od Krzysztofa Pietrzyka
 2) + Marian Soduł (greg.)
 3) + Barbara Grudzińska
 
Czwartek – 24 WRZEŚNIA

7:00

 1) + Krzysztof Walerzak (greg.)
 2) + Barbara Maszerowska (greg.)
 3) + Bożena Chojecka i zmarli z rodziny; za dusze w czyśćcu cierpiące

15:00

 1) + Maria Krzewska (od sąsiadów)
 2) + Eugeniusz Grzegorczyk (greg.)

18:00

 1) Dziękczynna od Eugenii za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. dla niej i dla wnuka Eliota (z okazji urodzin)
 2) + Marian Sodół (greg.)
 3) + Krystyna Gładka (25 rocz. śmierci)
 
Piątek – 25 WRZEŚNIA

7:00

 1) + Krzysztof Walerzak (greg.)
 2) + Barbara Maszerowska (greg.)
 3) + Marianna i zmarli z rodziny

15:00

 + Eugeniusz Grzegorczyk (greg.)

18:00

 1) Dziękczynno-błagalna od Krzysztofa Pietrzyka
 2) + Marian Soduł (greg.)
 3) + Fryderyk Szczerek (12 rocz. śmierci)
 
Sobota – 26 WRZEŚNIA

7:00

 1) + Krzysztof Walerzak (greg.)
 2) + Barbara Maszerowska (greg.)

9:00

 Msza święta dla Przyjaciół Oblubieńca

15:00
chrzest

 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Roberta (30 rocz. ślubu) oraz ich dzieci
 2) + Eugeniusz Grzegorczyk (greg.)
 3) + Wincenty Kuziński; + Barbara Pomianowska; + Janina Chojnacka

18:00

 1) Dziękczynno-błagalna od Krzysztofa Pietrzyka
 2) + Marian Soduł (greg.)
 3) + Marek Kusiński (5 rocz. śmierci)