Pielgrzymka Piesza do Częstochowy

6-14 sierpnia

Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na głównej stronie internetowej pielgrzymki https://17-ka.org.pl, ale w razie jakichkolwiek pytań można też skontaktować się z ks. Krzysztofem.

W jakiej grupie wyruszyć na pielgrzymi szlak?

Oczywiście w najlepszej – czyli Zielono-Biało-Czerwonej 🙂

Jak się zapisać?

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową www.17-ka.org.pl/zapisy

Zapisy stacjonarne prowadzone będą 3-5 sierpnia w godz. 10-20 w kościele Św Anny przy Krakowskim Przedmieściu 68 (w salce po lewej jak się wchodzi do kościoła).

Każda osoba, która zapisze się przez Internet, powinna odebrać pakiet pielgrzyma. Odbioru można dokonać w kościele Św Anny 3-5 sierpnia w godz. 10-20.

W czasie zapisów stacjonarnych będą mogły zapisać się również osoby wybierające się na część pielgrzymki oraz posiadający własny transport towarzyszący.

Dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do Pielgrzymki w kolejnych dniach, istnieje możliwość zapisu na bazie w każdej miejscowości noclegowej. Należy jednak zapisać się niezwłocznie po dojściu na nocleg W DNIU PRZYJAZDU.

Przy zdawaniu bagażu na samochód wymagana jest legitymacja pielgrzyma, do której dołączone będzie oznaczenie bagażu w kolorze danej grupy.

Kiedy wyruszamy na szlak pielgrzymi?

Wyruszamy 6-go sierpnia, po modlitwie porannej i błogosławieństwie o godzinie 5:30, spod kościoła św. Anny na Krakowskim Przedmieściu.

Gdzie zdajemy bagaż?

Samochód naszej grupy ZielonoBiałoCzerwonej będzie stacjonował na Placu Teatralnym. Bagaże będzie można zdawać w piątek 5’go sierpnia od godz. 17’tej oraz w sobotę 6’go sierpnia do godz. 5.30.

Jaki jest koszt pielgrzymki?

Wpisowe wynosi 250 zł. Dla dzieci w wieku 7-14 lat wpisowe wynosi 125 zł. Dzieci do 6’go roku życia zwolnione są z opłaty.