(XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 r.)

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, na tzw. świętopietrze, które zostaną przekazane do dyspozycji papieża Franciszka, jako wsparcie jego posługi apostolskiej i charytatywnej.

Dzisiaj odbędzie się Gala wręczenia nagrody honorowej Gminy Ożarów Mazowiecki Felicji oraz nadania tytułu honorowego obywatela Gminy Ożarów Mazowiecki. Z tej okazji o godz. 12:00 zostanie odprawiona w naszym sanktuarium Msza święta w intencji mieszkańców naszej Gminy.

W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W lipcu i sierpniu nie odwiedzamy chorych w I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi na wszystkich Mszach świętych. W sobotę zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo I soboty miesiąca o godz. 10:00.

W środę obchodzić będziemy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Swoje imieniny obchodził będzie w tym dniu nasz organista – Pan Paweł Zalewski. Pana Pawła polecamy modlitwie wszystkich parafian.

Zapraszamy do udziału w Warszawskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia. Zachęcamy do wyruszenia na ten pielgrzymi szlak z naszą ożarowską grupą zielono-biało-czerwoną. Jeśli ktoś nie może być na całej pielgrzymce warto wyruszyć choć na jeden bądź kilka dni. Szczegółowe informacje na naszej parafialnej stronie internetowej i u ks. Krzysztofa Śniadocha.

Na stoliku z gazetami wyłożony jest najnowszy numer naszego sanktuaryjnego czasopisma Misericordia. Zachęcamy do lektury.

Pomódlmy się za zmarłych w tym tygodniu naszych parafian: za śp. Jerzego Brauna, lat 65 oraz śp. Janusza Dąbrowskiego, lat 88 – wieloletniego lekarza w Ożarowie Mazowieckim. Ich pogrzeby odbędą się jutro. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…