(XXVI Niedziela Zwykła – 25 września 2022)

W czwartek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. To także dzień imienin ks. Michała Orzoła, dyrektora naszej szkoły. Zapraszamy w tym dniu na Mszę świętą w intencji ks. Michała o godz. 18:00.

W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 17:30. Specjalne nabożeństwo różańcowe dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16:45.  Zadbajmy też, aby w naszych domach pielęgnować wspólną modlitwę różańcową.

Przyjmujemy już wypominki za zmarłych – listopadowe i roczne. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki, na których możemy zapisać imiona naszych bliskich zmarłych. Składać je możemy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Od przyszłej niedzieli w przedsionku kościoła wypominki będą też przyjmować księża.

Najbliższa sobota to także I sobota miesiąca. O godz. 10:00 zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 10:00.

Polećmy Bożemu Miłosierdziu zmarłych: Genowefę Gilowską lat 87 oraz Stanisławę Sobiecką lat 81. Wieczny odpoczynek…