VI Niedziela Wielkanocna – 09.05.2021 r.

Dziękujemy ks. Michałowi Siennickiemu, prefektowi studiów w naszym pallotyńskim seminarium w Ołtarzewie, za dzisiejszą posługę w naszej parafii.

Trwa miesiąc maj, który w szczególny sposób jest poświęcony Matce Najświętszej. Zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17:30.

W czwartek zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza święta w intencjach polecanych Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej (intencje zgłaszamy w zakrystii). Po Mszy świętej odmówimy różaniec fatimski i poniesiemy w procesji figurę Matki Bożej Fatimskiej.

W piątek obchodzić będziemy święto św. Macieja Apostoła. To jednocześnie dzień imienin ks. Macieja Krzywińskiego oraz naszego konserwatora p. Macieja Przybysza. O godz. 18:00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji solenizantów.

W piątek zapraszamy na Wieczór Miłosierdzia, podczas którego pragniemy prosić o doświadczenie miłosierdzia dla naszych parafian i osób modlących się w naszym sanktuarium. Wieczór rozpocznie się nabożeństwem majowym o godz. 17:30, następnie Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona indywidualnym błogosławieństwem kapłanów.

W piątek rozpoczniemy też Nowennę do Ducha Świętego, przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odprawiać ją będziemy w ramach nabożeństwa majowego.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.