III Niedziela Zwykła – 23.01.2022r.

Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość założyciela pallotynów – św. Wincentego Pallottiego. Jego wstawiennictwu przed Bogiem zawierzamy wszystkie nasze sprawy.

Wczoraj zakończyliśmy wizytę kolędową w naszej parafii, w tej nadzwyczajne formie, z powodu obostrzeń związanych z trwającą pandemią. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii. Jeżeli ktoś z nowych parafian chciałby jeszcze poświęcić swój domu lub mieszkanie, to można to zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę dla kolędników misyjnych na wsparcie działalności misyjnej Kościoła. Kolędnicy zebrali prawie 4200 zł.

W zeszłym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz: śp. Marię Cichoń, lat 69; śp. Tadeusza Mielczarka, lat 62 oraz śp. Kazimierę Lejbrant, lat 89. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…