Zamawianie Mszy Świętej

Jak zamawiać Mszę Świętą?

W celu zamówienia Mszy świętej należy:

1. poprawnie wypełnić i wysłać formularz umieszczony poniżej,
  2. wpłacić ofiarę na nasze konto bankowe,
  3. czekać na potwierdzenie przyjęcia intencji.

W razie potrzeby istnieje możliwość przesłania maila bezpośrednio na adres kustosz@sanktuariummilosierdzia.pl z podaniem wskazanych w formularzu informacji. Prawidłowo wysłane zgłoszenie zostanie potwierdzone komunikatem i informacją zwrotną przesłaną od Kustosza na wskazany adres e-mail.

Msze Święte indywidualne: bezterminowe i terminowe

• Msze święte bezterminowe są odprawione w najbliższym czasie po otrzymaniu intencji.
  • Msze święte terminowe (na konkretną datę i godzinę) zamawiamy telefonicznie w godzinach otwarcia kancelarii, od wtorku do piątku w godzinach 8:30-10:00 i 17:00-18:00 i w soboty w godz. 8:30-10:00 (tel. 724 540 049).

Msze Święte zbiorowe do Miłosierdzia Bożego

• Msze święte zbiorowe do Miłosierdzia Bożego są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 15:00.

Msze gregoriańskie

• Msze święte gregoriańskie to 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni.
  • Msze święte gregoriańskie odprawiamy w najbliższym miesiącu od przysłania ofiary lub w miesiącu podanym przez Ofiarodawcę. Nie wyznaczamy konkretnej kwoty jaką należy złożyć na ten cel, prosimy jednak uwzględnić, że jest to 30 Mszy św.

Ofiara

• Nadsyłając intencje Mszy świętej prosimy pamiętać o zaznaczeniu: treści intencji, imienia i nazwiska, wysokości ofiary. Ofiary prosimy przekazywać na podane niżej konto bankowe parafii.
  • Numer konta bankowego: 45 1020 1055 0000 9302 0121 3255
  • Adres: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Poznańska 183, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Formularz zamawiania Mszy Świętej